Movies
Ratings
575
ZootopiaRated ★ 3.5
Intimate EnemiesRated ★ 3.0
The NetRated ★ 4.5
The Longest YardRated ★ 2.5
PietaRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
SolaceRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 1.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5