Movies
Ratings
450
HereditaryRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.0