Titles you rated
Jail BreakersRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0