Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0