Movies
Ratings
20
MasqueradeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0