Titles you rated
Little Man TateRated ★ 1.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0