Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0