Titles you rated
UpRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0