Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
HancockRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0