Movies
Ratings
928
The OutlawsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Black AdamRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 2.5
The Legend of ZorroRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Journey's EndRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0