Movies
Ratings
119
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 1.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
GravityRated ★ 2.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0