Titles you rated
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Me, Myself & IreneRated ★ 5.0
The Patience StoneRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0