Series
Ratings
20
DexterRated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The WireRated ★ 3.0
The WireRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The WireRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0