Titles you rated
Shrek 2Rated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
Life-SizeRated ★ 5.0- Green DaysRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 4.0