Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0