Movies
Ratings
171
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 1.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5
Millennium ActressRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5