Titles you rated
The KingdomRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Lullaby for PiRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0