Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Tower HeistRated ★ 4.0
RangoRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
WaruboroRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0