Titles you rated
The ShiningRated ★ 5.0
TurboRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
LucyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 5.0