Titles you rated
FireworksRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
Area 88Rated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0