Titles you rated
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 1.0
Man of SteelRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.0