Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
IdiocracyRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 2.0
My Sister's KeeperRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
TwinsRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0