Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0