Titles you rated
Letters to JulietRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
DittoRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0