Movies
Ratings
1228
The BackwaterRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Antonia's LineRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
A Real PainRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 0.5
FAQRated ★ 4.0- Scary HouseRated ★ 1.5
BurningRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 2.0