Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 3.5