Titles you rated
The King's DoctorRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Marriage ContractRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Run, Jang MiRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 1.5
High KickRated ★ 2.0
Wild RomanceRated ★ 1.5
Assorted GemsRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0