Series
Ratings
115
Steel Troops Season 2Rated ★ 4.5
DearestRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
On a Starry NightRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0- 30 Made ni to UrusakuteRated ★ 3.5
SilentRated ★ 4.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5- HERORated ★ 4.5
- Mother GamesRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.5- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 4.0
Riding a UnicornRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0