Movies
Ratings
194
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
42Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 3.0