Movies
Ratings
403
The Menendez BrothersRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Quiz LadyRated ★ 3.0
Wild at HeartRated ★ 1.5
Pauline at the BeachRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
DenialRated ★ 3.0
GrandmaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 5.0
Airplane!Rated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0