Titles you rated
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0