Titles you rated
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
Song for MarionRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 1.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Postman to HeavenRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0