Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
BossRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The King of KingsRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- NamelessRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0