Series
Ratings
81
KarmaRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
- 소주 랩소디Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
- The Time of FeverRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0