Movies
Ratings
64
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0