Movies
Ratings
119
The Happy LifeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
No Tears for the DeadRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
My SonRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
ChampRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
Alpha and OmegaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 5.0