Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
AemaRated ★ 1.5
Low LifeRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 1.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 0.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0
First LoveRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5