Movies
Ratings
20
Erin BrockovichRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0- Wonderful Adventures of NilsRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0- otelloRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0