Movies
Ratings
65
Shrek 2Rated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0