Titles you rated
Resident EvilRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 1.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0