Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5