Movies
Ratings
321
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5