Movies
Ratings
52
Love 911Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
102 DalmatiansRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0