Series
Ratings
18
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0