Titles you rated
High TensionRated ★ 3.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
TimecrimesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SawRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 2.0
The OthersRated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.0