Titles you rated
The RockRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0