Series
Ratings
19
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.5
Real Life Men and WomenRated ★ 0.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0