Movies
Ratings
343
Man in LoveRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The ESP CoupleRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The CallRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0