Movies
Ratings
151
Love AffairRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
American PieRated ★ 5.0
American ReunionRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0