Series
Ratings
27
The MessageRated ★ 4.5
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Ya Boi Kongming!Rated ★ 3.5
No Money No ArtRated ★ 5.0
The ActRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Atlanta Season 1Rated ★ 5.0- Kimagure Orange RoadRated ★ 3.5